Hakkımızda

Merter Günlük Ev Kiralama 2009 yılında, günlük ev kiralama sisteminin emeklemeye başladığı dönemlerde kuruldu. Sektörün yeni olması, günlük ev kiralama sektöründeki firmaların,misafirlerine sadece konaklama odaklı hizmet vermeleri, konfor, kalite ve güvenin ikinci planda kalması nedeniyle, sektöre yeni bir soluk getirmek, kiralama konseptine farklı bir açıdan bakabilmek, günlük ev kiralama konusunu yeniden yapılandırmak için kolları sıvadık ve ortaya insan odaklı, kalite, konfor, hijyen ve güvenli hizmeti merkez olan Reed Room House firmamızı kurduk. Yaptığımız AR-GE çalışmaları sonrasında günlük ev kiralamak isteyen misafirlerimizin sadece konaklayabilecekleri bir yerden çok daha fazlasını istediklerini gördük.

Yaptığımız çalışmalar neticesinde misafirlerimizin konakladıkları evlerde de, aynı kendi evlerinde bulunan eşyalar gibi benzeri eşyaları, konforu ve huzuru aradıklarını fark ettik. Bu nedenle klima, oturma grubu, oda sayısına bağlı olarak single ve double yatak, çamaşır makinesi, saç kurutma makinesi, elektrikli süpürge, bir mutfakta olması gereken her türlü mutfak eşyası gibi bir evin olmazsa olmazlarını, evlerimizin standart donanımlarına dahil ettik. Böylece sektördeki diğer firmalara karşı bir fark yarattık.

Hizmetlerimizin temeline insanı koyduğumuzda gördük ki yaptığımız hizmetlerin sadece evin donanımını iyileştirmekle yeterli olmayacağını anladık ve bütün çalışanlarımızın, halkla ilişkiler bilincine sahip, evlerimizde konaklayanların müşteri değil misafir olduğu bilincine sahip, alanında deneyim sahibi olmalarına dikkat ettik. Ayrıca bütün çalışanlarımızın yüksek ahlaka sahip, iyi eğitimli misafire hizmet bilincine sahip kişilerden oluşmasına dikkat ettik.

Biz Reed Room House,  www.gunlukkiralikevatakoy.com ailesi olarak bütün hizmetlerimizi çözüm odaklı, sosyal sorumluluk bilinci ile yerine getirmeye çalışırız. Çünkü yaptığımız işin karşılığı insandır ve biliyoruz ki “BİR İNSAN, BİR DÜNYA” demektir. Bugün günlük kiralama şirketleri içerisinde yüksek hizmet bilinciyle, insan odaklı hizmet yapısıyla, günlük ev – daire ve residence kiralama sektörünün öncüsü olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

VİZYONUMUZ

Faaliyet gösterdiğimiz günlük ev kiralama sektöründe, yüksek hizmet bilincine sahip, sektörden salt para kazanmak yerine insan biriktirmeyi hedefleyen, sektörün gelişmesi için öncülük eden, üst düzey müşteri memnuniyetini hedefleyen, ilerleyen yıllarda bütün Türkiye çapında yaygın hizmet ağı ve birbirinden farklı konsept ve konforda yepyeni evler, daireler ve residencelar ile tüm ülkeye hizmet götürmeyi hedefleyen ulusal çapta firma olmaktır.

MİSYONUMUZ

Bütün misafirlerimiz için bütçelerine uygun, çeşitli büyüklükte evler, daireler ve residencelar sunmak, bu hizmeti sunarken minimum fiyat, maksimum kalite, konfor ve hizmet sunmaktır. Ayrıca bütün hizmetlerimizde misafir merkezli hareket etmek, yüksek kalite ve konforu bütün misafirlerimizin ulaşabileceği fiyatlara sunmaktır.

AMACIMIZ

Çeşitli sebeplerle evinden uzak kalan misafirlerimize evlerinin konforunu ve huzurunu sunmak, karşılaşabilecekleri her türlü konaklama sorunlarına anında, hızlı ve akılcı çözümler sunmaktır.

DEĞERLERİMİZ

• Misafir odaklı çalışmak ve bu amaca uygun hizmet etmek.
• Misafirlerimiz için en doğru ve akılcı konaklama hizmeti sunmak.
• Gösterişten uzak, sadeliğin kalite ve konforunu, şık tasarım ve dizaynlarla buluşturmak.
• Samimi, yapmacıksız ve içten gülümseme ile hizmet etmek.
• Tutarlı ve ekonomik fiyatlarla, misafirlerimize son dakika sürprizi çıkarmadan gönül rahatlığı ile konaklamalarını sağlamak.

İLKELERİMİZ

• Dürüst ve samimi olmak.
• Etkin ve verimli hizmet.
• Önce insan, sonra insan, her zaman insan prensibi ile hareket etmek.
• Karşılıklı güvene ve dostluğa dayanan iletişim kurmak.

BAŞARMAK

• Başarmak için takım ruhu ile profesyonelce, fakat amatör bir ruhla çalışmak.
• İçten ve samimi davranmanın başarının temel şartı olduğunu unutmamak.
• Karşılaşılabilecek her türlü soruna akılcı ve kalıcı çözümler sunmak.
• Sürekli olarak kendini geliştirmek ve daima ileriye bakmak.
• Yenilikleri takip etmek değil, yeniliklerle birlikte koşmak.