Önemli Bilgilendirme

Merhaba değerli ziyaretçilerimiz, lütfen bu uyarımızı dikkate alın!

Son zamanlarda günlük kiralık ev sektöründe bazı dolandırma yöntemleri ortaya çıkmış bulunmakta..

Günlük kiralık ev sektörü içinde olmayan bazı kişiler, açtıkları internet sitelerinde daire fiyatlarını normalinden çok daha ucuz gösterip ev kiralamak isteyen kişileri ağına düşürmektedir!

Sistem şu şekilde işlemektedir, ev kiralamak isteyen kişiler gezdikleri internet sitelerinden normalinden daha ucuz gördüğü daireleri kiralamak için iletişime geçtiği dolandırıcılar tarafından dolandırılmaktadır. Dolandırıcılar genellikle uzun süreli konaklama yapacak kişileri tercih etmektedir. Minimum 1 hafta veya aylık ev kiralamak isteyen kişiler dolandırılmaktadır.

Dolandırıcılar genellikle uzun konaklama yapacak kişileri tercih etmektedir dedik peki neden uzun konaklama yapacak kişiler tercih ediliyor ? tabi ki tek seferde x.xxx rakamlı para aldıkları için.

Dolandırıcı evi kiralamak isteyen kişilere kendini kurumsal firma olarak tanıtıyor. Müşteri aradığında ve anlaşma sağlandığında belirtilen gün için dolandırıcı günlük kiralık ev işi yapan kişileri arayıp istenilen gün için 1 günlük daire rezervasyonu yapıyor, ve o gün siz geldiğinizde dolandırıcı size evi kendilerininmiş gibi gösterip bazı sözleşme evraklarını size imzalatıp parasını alıp gidiyor Tabi buraya kadar sizin hiç bir şeyden haberiniz olmuyor taa ki evin gerçek sahibi ertesi gün kapınızı çalana kadar!

Siz değerli ziyaretçilerimizi bu gibi durumlarla karşılaşmamanız için uyarmak istedik, lütfen uzun süreli ev kiralamak istediğinizde dikkatli olun ve dolandırıcıların ağına düşmeyin..

Ataköy Günlük Kiralık Daire